Rothenberger-sk.sk
REMS akcia

Benefity pokročilej diagnostiky, inšpekcie a lokalizácie

Ak ste sa ešte nepustili do inšpekcie a lokalizácie, tu je zhrnutie informácií o zariadeniach a ceste ako môžete výrazne pomôcť svojmu podnikaniu v raste.

V dnešnom sofistikovanom svete plnom špičkových technológií, zákazníci čoraz viac požadujú hmatateľné dôkazy potvrdzujúce výsledky Vašej práce. Chcú vidieť dôkaz, že skutočne majú problém s kanalizáciou a rozvodmi.

Začlenenie diagnostických a lokalizačných služieb do Vášho podnikania môže vyriešiť túto potrebu a zároveň pridať nové obchodné príležitosti.

RIDGID Vysielač NaviTrack
RIDGID Vysielač NaviTrack

Pridaná hodnota istoty

Vidieť problém zreteľne znamená správne poskytnuté riešenie zákazníkovi. Nič viac a nič menej. Keď zákazník vidí dôkaz podporujúci Vaše tvrdenie, zvyšuje to dôveru v nevyhnutnosť opravy.


Viac zákaziek za kratší čas

Môžete vybaviť viac zákazníkov v kratšom čase pomocou diagnostiky, inšpekcie a lokalizácie. Rýchlejšie objavenie problému = rýchlejšie vyriešenie problému. Mnoho zo zariadení je vybavených Wi-Fi, čo umožňuje okamžité zdieľanie problému so zákazníkmi prípadne so zamestnancami.


Rozšírenie Vašich možností

Investícia do diagnostiky sa rýchlo vracia a zvyšuje zisky. Tým Vám umožní poskytovať rozšírené služby a prijímať zákazky ktoré by ste doteraz museli odmietnuť.


Pridávajte zariadenia v priebehu rastu

Kamery, monitory, lokalizátory je možné pridávať do portfólia v priebehu času so stúpajúcimi tržbami.

Výhody diagnostických, inšpekčných a lokalizačných služieb sú zrejmé. Bez ohľadu na vybavenie, s ktorým začnete, ponuka rozšírených služieb pomôže nielen Vášmu podnikaniu, ale tiež zvýši dôveru klientov vo Vašu prácu.

Pre viac informácií o diagnostike, lokalizácii a inšpekcii kliknite na RIDGID, Vivax, SebaKMT, IBAK.


Poraďte sa pri výbere s odborníkmi

Spoločnosť ant s.r.o. ponúka všetky konfigurácie strojov od značky RIDGID, Vivax, SebaKMT, IBAK a záleží iba na druhu práce a osobnej preferencii zákazníka, ktorý produkt si zvolí. Kontaktujte našich technikov a poraďte sa pri výbere konfigurácie stroja.

RIDGID Diagnostika


ant logo

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor pre značky čistiacej techniky ako, Rioned, RIDGID, IBAK, Boldan a iné, v Slovenskej republike. Kontaktujte nás pre predvedenie čističiek, technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov čističiek pre vaše potreby.

 
E-mail Facebook Instagram Linked In