Rothenberger-sk.sk
REMS akcia

7 hlavných výhod novej najuniverzálnejšej MINI lisovačky

RIDGID predstavil začiatkom roka 2021, novú lisovačku RIDGID RP-219, ktorá je výsledkom spolupráce so svetoznámym výrobcom Klauke. Spolupráca sľubuje kvalitný, overený stroj s užitočnými funkciami a s rozumnou cenou. U nás, v Demo miestnosti, sme sa pozreli na jej najväčšie výhody, ktorý ocení každý inštalatér.

Lisovačka patrí medzi mini akumulátorové modely a zalisujete s ňou lisovacie tvarovky pri plasthliníku až do 40 mm a pri medi do 35 mm. Vďaka rovnému telu a nízkej hmotnosti je ideálna pre prácu v pozíciach a nad hlavou. Samozrejmosťou sú otočná hlava, automatický spätných chod (známy ako ACC) a servis po 32 000 cykloch. Okrem toho sme objavili 7 výhod, ktoré na lisovačke v tejto MINI kategórii oceníte.


lisovacka-ridgidrp-219

Obr. č. 1 Lisovačka v základnom balení s tromi čeľusťami, akumulátorom 18V a nabíjačkou v kufri. V kufri je priestor aj na lisovacie vložky a univerzálnu čeľusť

Najľahšia mini lisovačka na trhu

Je pochopiteľné, že snahou výrobcov je neustále znižovať hmotnosť a zvyšovať rýchlosť. RIDGIDu sa to opäť o kúsok podarilo posunúť a lisovačka váži iba 1,97 kg (aj s 18V akumulátorom). Pár gramov rozdielu určite oceníte pri celodennej práci v pozíciách a nad hlavou.

Kompatibilita s akumulátorom od Makita

V bežnom balení k lisovačke získajte jeden 18V 2.5Ah akumulátor RIDGID, ktorý vám vystačí na niekoľko stoviek lisov. Ak by ste predsa chceli mať v zálohe náhradný akumulátor, lisovačka je kompatibilná aj s akumulátormi Makita (18 V), a dokonca si k nej viete kúpiť sieťový zdroj 230V! (pozri obr. č. 8)

Už iba jedna čeľusť k lisovačke!

Nevláčte kopu železa vo svojich kufroch! Obrovskou výhodou novej lisovačky je možnosť upnutia jednej univerzálnej čeľuste, v ktorej meníte iba vložky jednotlivých dimenzií a profilov (TH, V, RF). Nebudete tak potrebovať nosiť so sebou 2-3 kufre plné čeľustí. Do jedného kufra s lisovačkou zmestíte všetky priemery vložiek TH a V s jednou univerzálnou čeľusťou.

Máte staré mini čeľuste?

Máte svoje čeľuste od iných výrobcov a pri výbere novej lisovačky neviete čo s nimi? Ak vlastníte mini čeľuste od Rothenberger, Novopress, Milwaukee, Vetec a Hilti, využijete ich aj v lisovačke RP-219. Sú kompatibilné. Ak vlastníte čeľuste iných výrobcov - vymeňte ich výhodne! Kontaktujte nás a spolu nájdeme ideálne riešenie.

Aplikácia a displej na sledovanie stavu lisovačky

Sledujte počet cyklov do servisu, stav akumulátoru na šikovnom displeji priamo na lisovačke. Okrem toho vám displej potvrdí korektné zalisovanie dosiahnutím správneho tlaku.
Vďaka Bluetooth pripojeniu a aplikácii RIDGID Link (Android, Apple) máte tieto údaje dostupné aj na vašom mobile. Kde okrem iného vidíte aj počet zalisovaní, polohu lisovania. Šikovné a hodné 21. storočia.

lisovacka-ridgidrp-219
lisovacka-ridgidrp-219
lisovacka-ridgidrp-219
Obr. č. 2 Zobrazenie počtu cyklov, tlaku a správne zalisovanie

Nabíjate kedykoľvek, aj počas jazdy autom

Majte mašinu vždy pripravenú a doplna nabitú! Do balenia RIDGID je priložený k nabíjačke aj autokábel 12V na nabíjanie akumulátora v aute (autonabíjačku). Akumulátor si nabijete kedykoľvek a kdekoľvek. Napríklad aj cestou na stavbu.

Množstvo funkcií za bezkonkurenčnú cenu

Kompatibilita s Makitou, Bluetooth, univerzálna čeľusť, autonabíjačka 12V, servis po 32 000 cykloch sú najcennejšie prémiové výhody pre každého profíka, ktorý sa živí lisovaním, ale aj pre tých, ktorí začínajú.

Toto všetko získate za rozumnú a bezkonkurenčnú cenu už od 915€. Set lisovačky s 3 bežnými čeľusťami, akumulátorom, nabíjačkou, autonabíjačkou a kufrom, získate za 1 139 € bez DPH.

Pre tých, ktorí lisujú aj plasthliník aj meď, odporúčame lisovačku s použitím univerzálnej čeľuste a vložkami TH a V. Získate tak najlacnejší set na trhu a všetko sa vám zmestí do jedného kufríka.


lisovacka-ridgidrp-219

Obr. č. 3 Všetko v jednom kufri: Lisovačka s univerzálnou čeľusťou a vložkami TH 16-20-26, V 15-18-22 a navyše s čeľusťami M 15-22-28 a Makita akumulátorom

Novinka, ktorá si získa montážnikov

Už po prvých desiatkach kusov v rukách našich zákazníkov vidíme, že vďaka všetkým výhodám, ktoré lisovačka RIDGID RP-219 má, sa stane jednou z najobľúbenejších a najuniverzálnejších modelov na trhu. Neváhajte a kontaktujte nás pre predvedenie, zapožičanie alebo cenovú ponuku na mieru.

Kontaktujte nás a naši technici vám radi poradia, stroje predvedú a pomôžu navrhnúť správne technické riešenie. Volajte na 02/60103721 alebo píšte na ant@ant.sk

ridgid-rp-219 Obr. č. 4 MINI Lisovačka RP-219
ridgid-rp-219Obr. č. 5 Lisovačka v sete s čeľusťami V 15-18-22 s kufrom
ridgid-rp-219Obr. č. 6 Všetko v jednom kufri: Lisovačka s univerzálnou čeľusťou a vložkami TH 16-20-26, V 15-18-22 a navyše s čeľusťami M 15-22-28 a Makita akumulátorom
ridgid-rp-219Obr. č. 7 Všetko v jednom kufri
ridgid-rp-219Obr. č. 8 Ukážka kompatibility s MAKITA akumulátorom 18V, 3.0Ah
Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor ant s.r.o. - Kontaktujte nás a poradíme vám s výberom inštalatérskeho náradia a potrubárskeho náradia

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie


Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
0945 458 824
ant@ant.sk

E-mail Facebook Instagram Linked In